post
Facebook Oyun İçi Satın Almalar Nedir?

 

Bildiğimiz gibi en popüler sosyal medya ağı olan Facebook’ta binlerce oyun oynanmakta. Bu oyunların hepsi Facebook ile anlaşmalı oyunlar. Bu oyunlar vakit geçirmelik eğlenceli oyunlardır. Tabi Facebook Oyun İçi Satın Almalar konusunda para yatırma kısmını düşünmezsek. Facebook oyunlarına veya genel oyunlara para yatıran çoktur. Çünkü oyun sizi belli bir yerden sonra oyuna para harcama yapmanızı sağlar. Tabi ekranın ortasında ‘Oyuna 20 TL yatır yoksa bu oyunu oynayamazsın gibi değil tabi ki’ Oyuna para yatırdığınızda gelişiminiz oldukça hızlanır.

Devamını oku!

Çalınan Facebook Sayfasını Geri Alma

Burada yazanları okuyup uygulayarak kendiniz sayfanızı geri alabilirsiniz.  Lütfen bizden konuyla ilgili destek istemeyin.

Destek talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Facebook sayfa sahiplerinin sık karşılaştığı sorunlardan birisi de Facebook sayfalarının kötü niyetli kişiler tarafından çalınmasıdır.

Çalınan Facebook sayfası nasıl kurtarılır ve nasıl şikayet edilir? Sorularının cevaplarını bu makalemizde verdik. Burada anlatılanları uygulayarak sayfanızı koruyabilir, çalınan sayfanızı geri alabilirsiniz.

Devamını oku!