post
YouTube’da 360 Derece Reklam Videoları

YouTube’da 360 Derece Reklam Videolarının Gelişimi:

Günümüzde şüphesiz en hızlı gelişmeler teknoloji alanında yaşanmaktadır. Dünya düzeninde ekonomi, ticaret, eğitim ve daha birçok alan da bundan nasibini almaktadır. Bu kapsamda dünyanın en büyük teknoloji devlerinden birisi olan Google’ın desteği ile YouTube’da 360 derece videolar yayınlanmaya başlanmıştır. Bu gelişme ile birlikte dünyanın birçok dev şirketinin YouTube’da 360 Derece Reklam Videoları yayınlanmaya başlandı bile.

Devamını oku!

post
YouTube Etiket Nasıl Belirlenir?

Son zamanlarda internet âleminin vazgeçilmez popüler platformlarından biri olan YouTube, her geçen gün zenginleşen içeriği ile gözbebeği olmaya devam ediyor. YouTube’a kullanıcılar tarafından yüklenen videoların arama sonuçlarında çıkabilmesi için videolara etiket eklemek çok önemlidir. Peki, YouTube etiket nasıl belirlenir?

Devamını oku!

Mükemmel YouTube Kanalı Oluşturma #1

YouTube kanalı nasıl popüler olur? 

Bu rehber sayesinde kanal – izleyici etkileşimini arttırabilir, gözden kaçırdığınız bazı teknik detayların farkına varıp uygulayabilir, abone sayınızı ve izlenme sayınızı nasıl arttıracağınızla ilgili tavsiyeler alabilir ve video fikirlerini nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz. Devamını oku!

post
YouTube Telifsiz Video ve Şarkı Bulma

YouTube platformunda özgün videolar paylaşanlar olduğu kadar özgün olmayan ama telif hakkı olmayan videoları paylaşarak da gelir eden arkadaşlarımız var ve bunların sayısı azımsanamayacak kadar fazla, öyle ki her ay onlarca kez telifsiz video bulma tekniklerini soranlar oluyor. Bu yazıyla birlikte telif olmayan videoları ve şarkıları nasıl bulabileceğinizi öğreneceksiniz. Devamını oku!

YouTube İzlenme Servisimiz Aktiftir!

Geçtiğimiz günlerde YouTube tarafından yapılan güncelleme sebebiyle kısa bir süre YouTube izlenme gönderimi yapamadık ve gelen siparişleri bir süre bekletmek zorunda kaldık.

Hizmetimiz tekrar devreye girdiğinde öncelikli olarak bekleyen siparişleri işleme aldığımız için oldukça yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kaldık ve yeni aldığımız siparişleri mecburen bir süre beklettik.

Şuanda sistemdeki yoğunluk tamamen giderilmiş olup, YouTube izlenme satın al sayfamızdan gelen siparişleri eskiden olduğu gibi 24 saat içinde işleme almaktayız. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.